Przycisk grzybkowy 22mm tworzywo zielony 40mm z samopowrotem SIRIUS ACT 3SU1000-1BD40-0AA0
TIM SA
Przycisk grzybkowy 22mm tworzywo zielony 40mm z samopowrotem SIRIUS ACT 3SU1000-1BD40-0AA0 RSS 33.94 33.94 27.59 + VAT
MPN:
3SU1000-1BD40-0AA0
Kod:
Producent:
SIEMENS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.18% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
34.00
Urządzenia sterownicze SIRIUS ACT
Urządzenia sterujące i sygnalizacyjne SIRIUS ACT
Maksymalna wydajność w działaniu
Łatwe w montażu, wyjątkowo odporne, dopasowane do potrzeb
Nowa generacja urządzeń pulpitowych
Czym wyróżniają się urządzenia SIRIUS ACT?
Nowoczesne wzornictwo Urządzenia wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu, przyciągają wyróżniającym się wyglądem, wykończeniem powierzchni i znakomitym podświetleniem. Dostępne są trzy wersje wzornicze: - tworzywo, kolor czarny, do otworu 22mm - metal błyszczący, do otworu 22mm - metal satynowy, płaskie wykonanie do otworu 30mm Sposób montażu, bloki styków i LED są wspólne dla wszystkich trzech serii.
Co obejmuje oferta SIRIUS ACT?
Szeroka paleta akcesoriów W grupie akcesoriów można odnaleźć m.in. różnego rodzaju osłony, blokady LOTO, bloki testowe do diód LED, bloki przelotowe pozwalające na mostkowanie przewodów. Z pomocą stosownego adaptera urządzenia do otworów 22 mm zamontujesz w otworze o średnicy 30 mm lub na szynie DIN35. Paleta akcesoriów jest naprawdę szeroka - dzięki nim dostosujesz aplikację do własnych potrzeb.