Stycznik BG09 48 V Lovato styki: 4-biegunowy 22 kW 9 A 2 NC Śruba 11BG09T2A048
RS Components
Stycznik BG09 48 V Lovato styki: 4-biegunowy 22 kW 9 A 2 NC Śruba 11BG09T2A048 RSS 221.99 221.99 180.48 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
11BG09T2A048
Kod:
Producent:
Lovato
Zmiana ceny:
-30% (13.08.2025)