Stycznik BGF09 110 V Lovato styki: 3-biegunowy 5 kW 9 A 1 NO FASTON 11BGF0910D110
RS Components
Stycznik BGF09 110 V Lovato styki: 3-biegunowy 5 kW 9 A 1 NO FASTON 11BGF0910D110 RSS 294.89 294.89 239.75 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
11BGF0910D110
Kod:
Producent:
Lovato
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-31% (13.08.2025)