BF38T4A46060
TME
RSS 575.74 575.74 468.08 + VAT
MPN:
BF38T4A46060
Producent:
LOVATO ELECTRIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.43% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
573.28
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Stycznik: 4-biegunowy; NO x4; 460VAC; 38A; na szynę DIN; BF; W: 61mm