Obudowa hermetyczna transparentna ABS 250x500x190 IP65 OPT350500190
TIM SA
Obudowa hermetyczna transparentna ABS 250x500x190 IP65 OPT350500190 RSS 198.96 198.96 161.76 + VAT
MPN:
OPT350500190
Kod:
Producent:
Adelid
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.48% (07.08.2025)
Poprzednia cena:
194.14
Obudowa plastikowa, natynkowa o wymiarach: 50*35*19 cm.
Indeks : OPT350500190
Uniwersalna obudowa, rozdzielnica, plastikowa ABS, natynkowa.
Dane techniczne:
Certyfikat CE
Przeznaczona do montowania urządzeń na płycie montażowej , wymagających stopnia ochrony IP65.
Odporna na uszkodzenia, łatwa w montażu .
Główne cechy obudów ABS:
Zestaw zawiera:
Wymiary:
wysokość: 500 mm szerokość: 350 mm głębokość: 190 mm
Wymiary wewnętrzne:
wysokość: 450 mm szerokość: 295 mm głębokość: 175 mm
Rozstaw otworów:
wysokość: 435 mm szerokość: 260 mm