Przekaźnik bistabilny 1P 230VAC 16A RPB-1P-A230 864384
TIM SA
Przekaźnik bistabilny 1P 230VAC 16A RPB-1P-A230 864384 RSS 87.21 87.21 70.90 + VAT
MPN:
864384
Kod:
Producent:
RELPOL Żary
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.5% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
RPB-1P-A230
Przekaźnik impulsowy - bistabilny
Typu włącz- wyłącz" jednofunkcyjny bez pamięci w obudowie modułu instalacyjnego, Szerokość 17,5 mm, Zestyki: 1P (przełączny), Materiał styków AgSnO2, znamionowe napięcie wejścia 230V AC: 50/60 Hz. Obciążalność 16 A.
Montaż
Przekaźniki RPB-1P-... przeznaczone są do bezpośredniego montażu na szynie 35 mm wg PN-EN 60715.Położenie pracy - dowolne. Połączenia: maks. przekrój przewodów: 1 x 2,5 mm2 (1 x 14 AWG), długość odizolowania przewodów: 6,5 mm, maks. moment dokręcenia zacisku: 0,5 Nm.
Montaż przewodów w zaciskach: śruba uniwersalna (pod krzyżak z nacięciem lub płaski wkrętak).
Dane Indeks 864384 Rodzaj napięcia zasilania AC Napięcie cewki 230 V Materiał styków AgSnO2 Konfiguracja styków 1P Znamionowy prąd AC1 16 A / 250 V AC Znamionowy prąd DC1 16 A / 24 V DC Znamionowe napięcie zestyków 300 V AC Sposób podłączenia Montaż na szynie 35 mm Głębokość mm 90 Szerokość mm 17,5 Wysokość mm 64,6 Waga kg 0,065