Zasilacz awaryjny (UPS + AVR) 12V UPS-1200SR Sinus 1200W/600W 12V/230V
TIM SA
Zasilacz awaryjny (UPS + AVR) 12V UPS-1200SR Sinus 1200W/600W 12V/230V RSS 528.35 528.35 429.55 + VAT
MPN:
AZO00D1257
Kod:
Producent:
AZO DIGITAL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (17.12.2024)
Poprzednia cena:
564.57
Podstawowe cechy produktu:
TYP: Zasilacz awaryjny UPS + AVR Napięcie zasilania: 12 VDC bateria lub sieć 230VAC Napięcie wyjściowe: 230 VAC Moc maksymalna: 1200 W Moc ciągła: 600 W Przebieg napięcia na wyjściu: CZYSTY SINUS Pilot sterujący: TAK Prąd ładowania akumulatora: 10 A Chłodzenie: Aktywne - wentylator
Zasilacz awaryjny UPS-1200SR Sinus przeznaczony jest do zasilania awaryjnego urządzeń pracujących w trybie ciągłym. W przypadku wykrycia zaniku napięcia zasilania z sieci energetycznej przetwornica przełącza się w tryb "zasilania awaryjnego" , pobierając energię zgromadzoną wcześniej w akumulatorze. Przełączenie zasilania z akumulatora na sieć następuje automatycznie, w przypadku pojawienia się napięcia w sieci, z jednoczesnym ponownym ładowaniem akumulatora. W urządzeniu wbudowany jest elektroniczny kontroler ładowania z automatyczną funkcją regulacji prądu ładowania do 10A. W jednym urządzeniu zostały zawarte funkcje:
przetwornicy DC/AC typu czysty sinus stabilizatora napięcia AVR przełącznika awaryjnego typu UPS - przełączanie źródła zasilania z sieci na akumulator sieciowej ładowarki akumulatorowej (prostownika) ładującej akumulator bezpiecznym prądem 10A
Cechy urządzenia:
Sterowanie pilotem kablowym Procesorowa kontrola kształtu i napięcia wyjściowego - czysta sinusoida na wyjściu zasilania Zabezpieczenia przeciążeniowe, zwarciowe i termiczne 3-stopniowy prostownik akumulatora Funkcja AVR - automatyczna stabilizacja napięcia wyjściowego Sygnalizacja zbyt niskiego i zbyt wysokiego napięcia zasilania oraz stanu głębokiego rozładowania akumulatora Inteligentne płynne sterowanie wentylatorem Krótki czas przełączenia Wysoka sprawność Niski pobór prądu bez obciążenia poniżej 0.35A 2 gniazda wyjściowe 230VAC brak stałej fazy na wyjściu Gniazdo USB - do ładowania urządzeń przenośnych Gwarantowana jakość i bezawaryjność
W zestawie
Zasilacz UPS-1200SR SINUS 1200W Kable zasilające Pilot zdalnego sterowania Instrukcja obsługi w języku polskim
Idealna do zasilania:
Zasilanie: Akumulator 12V lub sieć 230V Napięcie wejściowe [VDC]: 11÷15 VDC Napięcie wejściowe [VAC]: 230 VAC Napięcie wyjściowe [VAC]: 230 VAC Moc maksymalna: 1200 VA Moc ciągła: 600 VA Przebieg napięcia na wyjściu: Sinusoidalny Prąd ładowania akumulatora: 10 A Typ akumulatora: Kwasowy, Żelowy Funkcja AVR: TAK od 170VAC (opóźnienie 17s.) Port USB: 2 porty (2.1A) Pilot sterujący: TAK (kabel – 5 metrów) Zabezpieczenie przeciążeniowe: TAK Zabezpieczenie zwarciowe: TAK Zabezpieczenie termiczne: 80°C Zab. nadnapięciowe zasilania: 15 VDC Pobór prądu bez obciążenia: 0.35A Czas przełączenia: poniżej 15ms Ostrzeżenie przed rozładowaniem akumulatora: TAK Temperatura pracy: -25°C ~ +55°C Sprawność: powyżej 92% Chłodzenie: Aktywne Złącze zasilania: Złącze śrubowe M6 Gniazdo wyjściowe 230V: 2 x E (z bolcem) Obudowa: Aluminium Stopień ochrony (IP): IP21 Wymiary LxWxH [mm]: 280x230x107 Waga [kg]: 2.8 kg