Bezpiecznik MEGA 300A/80V (5szt) dla urządzeń 48V - CIP138300020
TIM SA
Bezpiecznik MEGA 300A/80V (5szt) dla urządzeń 48V - CIP138300020 RSS 148.56 148.56 120.78 + VAT
MPN:
CIP137300010
Kod:
Producent:
Victron Energy
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+16% (25.02.2026)
Poprzednia cena:
127.55
Bezpieczniki Victron MEGA(5szt) zapewniają ochronę obwodu w zastosowaniach używających wysokiego natężenia prądu (80 V).