Uchwyt do rurek Rawlplug R-SC40-PCS-20 pojedynczy 20 mm posadzkowy wzmocniony – 80 szt.
TIM SA
Uchwyt do rurek Rawlplug R-SC40-PCS-20 pojedynczy 20 mm posadzkowy wzmocniony – 80 szt. RSS 61.70 61.70 50.16 + VAT
MPN:
R-SC40-PCS-20
Kod:
Producent:
RawlPlug
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+8% (17.04.2026)
Poprzednia cena:
57.13
Średnica uchwytu: 20 mm Bezhalogenowy materiał PA zgodny z RoHS Wbudowane gniazdo pod lufę osadzaka Montaż bez wiercenia Kompatybilny z osadzakiem gazowym SC40II Rawlplug Opakowanie: 80 szt. w kartonie
Zastosowanie
Cechy i zalety
Dane techniczne
Średnica uchwytu: 20 mm Wysokość: 24 mm Długość całkowita: 47 mm Waga opakowania: 0,42 kg Materiał: poliamid PA bez halogenów