Zasilacz awaryjny UPS Orvaldi sinus 800 LCD 800VA/480W line-interactive czysta sinusoida VPS800
TIM SA
MPN:
VPS800
Kod:
Producent:
ORVALDI POWER PROTECTION
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-9% (20.01.2026)
Poprzednia cena:
774.31
PN : VPS800 Moc pozorna [VA] : 800 VA Moc czynna [W] : 480 W Współczynnik mocy : 0,6 Dopuszczalne sieciowe napięcie wejściowe [V] : 220/230/240 VAC Dopuszczalna częstotliwość [Hz] : 60/50 Hz (automatyczne dopasowanie) Napięcie wyjściowe [V] : 230V AC Stabilizacja napięcia sieciowego AVR : ±10% Zniekształcenie harmoniczne : ±10% Kształt napięcia "awaryjnego" : czysta sinusoida Typowy czas przełączenia [ms] : Typical 2-6 ms, 10ms max. Zimny start : Tak Dopuszczalne przeciążenie : 10% Akumulatory typ/szt./napięcie : 9Ah / x1 / 12V Wymiary urządzenia [dł. x szer. x wys.] : 328 x 100 x 145 Masa [kg] : 6.0 Gniazda wyjściowe : 4x IEC320 C13 Komunikacja : USB Wskaźniki : LCD Poziom hałasu : poniżej 40 dB Opcje : –