Lampka sygnalizacyjna 30mm żółta 24-230V AC/DC W0-LDU1-NEF30LDS G
TIM SA
Lampka sygnalizacyjna 30mm żółta 24-230V AC/DC W0-LDU1-NEF30LDS G RSS 116.27 116.27 94.53 + VAT
MPN:
W0-LDU1-NEF30LDS G
Kod:
0917-421AA-PT068
Producent:
PROMET
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.99% (08.01.2026)
Poprzednia cena:
112.89
Lampka sygnalizacyjna NEF30LDS to produkt firmy PROMET, która jest czołowym producentem urządzeń elektrycznych i elektrotechnicznych w naszym kraju. Produkt stanowi niezbędne wyposażenie pulpitu sterowniczego, maszyny produkcyjnej lub innego urządzenia. Może być stosowany w różnych strefach klimatycznych o dowolnym położeniu. Lampka NEF30LDS została wyposażona w wysoką, okrągłą soczewkę, wykonaną w kolorze żółtym. Jej trzon stanowi dioda LED. Produkt ma jeden sygnalizator świetlny. Średnica otworu montażowego NEF30 wynosi 30 mm. Ma śrubowe połączenie elektryczne. Znamionowe napięcie robocze produktu wynosi 24 V, natomiast znamionowe napięcie pracy - 230 V. Jest przystosowany dla napięcia AC i DC. Lampka wyposażona została w pierścień czołowy wykonany z metalu chromowanego. Posiada stopień ochrony IP56, co oznacza, że z powodzeniem może być stosowana w miejscach narażonych na wilgoć i działanie pyłów. Świeci w sposób ciągły.