Przemiennik częstotliwości - 1.5kW- 400V - 3-fazowy - ATV340 Ethernet ATV340U15N4E
TIM SA
RSS
3113.68 + VAT
- MPN:
- ATV340U15N4E
- Zmiana ceny:
- +4.5% (23.03.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla do400
Przejdź do ikon Przejdź do opisu
Przejdź do filmów Przejdź do funkcji
Szeroki zakres częstotliwości
Szeroki zakres częstotliwości umożliwia dynamiczne aplikacje i szybkie przyspieszenia
Wysoka przeciążalność
Wysoka przeciążalność bezpieczna praca w trudnych warunkach
Obsługa wielu silników
Obsługa wielu silników kompatybilność z AC, PM i reluktancyjnymi
Zaawansowana komunikacja Ethernet
Zaawansowana komunikacja Ethernet szybka integracja z systemem
Funkcje bezpieczeństwa STO i SIL3
Funkcje bezpieczeństwa STO i SIL3 zapewniają ochronę ludzi i maszyn
Zdalny monitoring przez webserwer
Zdalny monitoring przez webserwer pełna kontrola w każdym miejscu
Skieruj kursor na punkty
Przesuń
Wysoka dynamika i skalowalność ATV340 to przemiennik częstotliwości zapewniający maksymalny moment obrotowy i prędkość, dopasowując się do możliwości silnika. Dzięki zakresowi częstotliwości wyjściowej do 400 Hz idealnie sprawdza się w dynamicznych aplikacjach wymagających krótkiego czasu przyspieszania i szybkiej regulacji. Charakteryzuje się wysoką przeciążalnością – do 220% momentu znamionowego przez 2 s – co pozwala na pracę w trudnych warunkach. Obsługuje szeroką gamę silników: asynchroniczne (IE2, IE3), synchroniczne i reluktancyjne, w pętli otwartej i zamkniętej. Minimalny czas reakcji (1 ms) w połączeniu z komunikacją Ethernet maksymalizuje wydajność maszyny.