Miniaturowy przekaźnik półprzewodnikowy 48V DC DC 24 v DC1 0,1 A/ 48V DC RSR35-48D01-24M 2616034
TIM SA
Miniaturowy przekaźnik półprzewodnikowy 48V DC DC 24 v DC1 0,1 A/ 48V DC RSR35-48D01-24M 2616034 RSS 28.43 28.43 23.11 + VAT
MPN:
Kod:
Producent:
RELPOL Żary
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.49% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
27.74
Miniaturowy przekaźnik półprzewodnikowy. Napięcie obciążenia 48 V DC. Wejście sterujące DC 24 V. Obciążenie znamionowe DC1 - 0,1 A/48 V DC.