Falownik Uwe=400V, Uwy=3x400V/5,6A 2,2kW Sinamics V20 6SL3210-5BE22-2CV0
TIM SA
Falownik Uwe=400V, Uwy=3x400V/5,6A 2,2kW Sinamics V20 6SL3210-5BE22-2CV0 RSS 2389.67 2389.67 1942.82 + VAT
MPN:
6SL3210-5BE22-2CV0
Kod:
Producent:
SIEMENS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.14% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
Falownik SINAMICS V20
Falownik SINAMICS V20
Duża funkcjonalność w ekonomicznym wydaniu
Przystępny cenowo, łatwy w uruchomieniu i niezawodny w eksploatacji
Stabilna praca przy trudnych warunkach zasilania
Duże możliwości przy niewielkich rozmiarach
Intuicyjność obsługi
Wysoka oszczędność energii
Produkt posiada funkcję ECO, która pozwala zaoszczędzić nawet 60% energii.
Ekonomiczność
-->
Tryb sterowania
V20 posiada tryb FCC (Flux CurrentControl), będący ulepszonym sterowaniem skalarnym.
Zakres mocy
Występuje w dziewięciu rozmiarach obudowy, obejmujących zakres mocy od 0,12 kW do 30 kW.