Przekaźnik czasowy 3P 8A 12-240VAC/DC AgSnO2 RPC-3MD-UNI 856583
TIM SA
RSS
216.02
175.63 + VAT
- MPN:
- Kod:
- Producent:
- RELPOL Żary
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +2.5% (13.05.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla rpc
Przekaźnik czasowy 3P 8A 12-240VAC/DC AgSnO2 RPC-3MD-UNI 863219
Przekaźniki czasowe – postaw na sprawdzone rozwiązania
Specyfikacja techniczna
Rodzaj napięcia zasilania: AC/DC Napięcie cewki: 12...240 V Materiał styków: AgSnO2 Konfiguracja styków: 3P Znamionowy prąd AC1: 8 A / 250 V AC Znamionowy prąd DC1: 8 A / 24 V DC Sposób podłączenia: montaż na szynie 35 mm Głębokość: 90 Szerokość mm: 17,5 Wysokość mm: 64,5 Waga kg: 0,088