Taśma 168LED/m 1m 24V 17W 3000K IP20 2200lm Ra80 5mm SCS-168-WW-24
TIM SA
Taśma 168LED/m 1m 24V 17W 3000K IP20 2200lm Ra80 5mm SCS-168-WW-24 RSS 26.14 26.14 21.25 + VAT
MPN:
SCS-168-WW-24
Kod:
Producent:
FOSE
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.81% (04.03.2025)
Poprzednia cena:
25.93
Profesjonalna taśma LED do pracy ciągłej, o skuteczności świetlnej 140 lm/W. Dwuwarstwowy podkład PCB o szerokości 5mm i grubości ścieżek miedzianych 3Oz charakteryzuje się małymi spadkami napięcia oraz niższą temperaturą pracy. Na podłożu taśma klejąca 3M 300 LSE. Diody spełniające wymagania testu LM-80 gwarantującego niski spadek strumienia świetlnego oraz niezmienność barwy w czasie. Cena za 1m taśmy LED. Taśma cięta z rolki 30m dla taśm IP20, oraz 10m dla taśm IP68/IP66. Przy zamówieniu niepełnej rolki taśma wydawana w jednym odcinku.