Taśma 60LED/m 24V 19.2W RGB+4000K IP20 990lm 12mm SPB-60-RGBNW-24 /30m/
TIM SA
Taśma 60LED/m 24V 19.2W RGB+4000K IP20 990lm 12mm SPB-60-RGBNW-24 /30m/ RSS 1323.23 1323.23 1075.80 + VAT
MPN:
SPB-60-RGBNW-24
Kod:
Producent:
FOSE 3*
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.84% (04.03.2025)