Taśma LED 112LED/m 24V 12W 6000K IP20 1300lm Ra95 8mm SPE-112-95CW-24
TIM SA
Taśma LED 112LED/m 24V 12W 6000K IP20 1300lm Ra95 8mm SPE-112-95CW-24 RSS 25.73 25.73 20.92 + VAT
MPN:
SPE-112-95CW-24
Kod:
Producent:
FOSE
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.82% (04.03.2025)