Taśma 30LED/m 1m 24V 7.2W RGB IP68 275lm 10mm SPB-30-68-RGB-24
TIM SA
RSS
24.58
19.98 + VAT
- MPN:
- SPB-30-68-RGB-24
- Kod:
- Producent:
- FOSE
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +0.82% (04.03.2025)