Wyłącznik różnicowo-nadprądowy 2P C 10A 0,03A Typ AC 6kA 30mA SENTRON 5SV1316-1KK10
TIM SA
Wyłącznik różnicowo-nadprądowy 2P C 10A 0,03A Typ AC 6kA 30mA SENTRON 5SV1316-1KK10 RSS 279.33 279.33 227.10 + VAT
MPN:
5SV1316-1KK10
Zmiana ceny:
-0.15% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
279.75
Szeroki zakres zastosowań
Dostępne są zabezpieczenia w zakresie od 2 do 16A o charakterystyce wyzwalaczy nadmiarowoprądowych B i C. W zakresie ochrony różnicowopradowej seria 5SV1 oferuje wyzwalacze typu AC, A i F.