Wyłącznik różnicowo-nadprądowy 2P B 10A 0,03A typ AC 6kA 30mA SENTRON 5SV1316-0KK10
TIM SA
Wyłącznik różnicowo-nadprądowy 2P B 10A 0,03A typ AC 6kA 30mA SENTRON 5SV1316-0KK10 RSS 240.23 240.23 195.31 + VAT
MPN:
5SV1316-0KK10
Kod:
Producent:
SIEMENS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.15% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
240.60
Wyłącznik kombinowany 5SV1
Wyłącznik kombinowany 5SV1
Zabezpieczenie nadmiarowoprądowe i różnicowoprądowe w 1 module montażowym
Optymalne w zastosowaniu i spełniające wszystkie restrykcyjne wymagania wobec sieci elektrycznych
Kompaktowa budowa, wysoka funkcjonalność i łatwy montaż
Szeroki zakres zastosowań
Dostępne są zabezpieczenia w zakresie od 2 do 16A o charakterystyce wyzwalaczy nadmiarowoprądowych B i C. W zakresie ochrony różnicowopradowej seria 5SV1 oferuje wyzwalacze typu AC, A i F.