Przekaźnik; interfejsowy; instalacyjny; PI84-012DC-00LD; 12V; DC; 2 styki przełączne; 8A; 230V AC; 8A; 24V DC; na szynę DIN35; R
Firma Piekarz
Przekaźnik; interfejsowy; instalacyjny; PI84-012DC-00LD; 12V; DC; 2 styki przełączne; 8A; 230V AC; 8A; 24V DC; na szynę DIN35; R RSS 40.50 40.50 32.93 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
3b58a2f9
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.96% (30.03.2026)