Wiertło Turbodrill SDS Max Rawlplug RT-MAXT-28/540 28x400x540 mm – 1 szt.
TIM SA
Wiertło Turbodrill SDS Max Rawlplug RT-MAXT-28/540 28x400x540 mm – 1 szt. RSS 420.62 420.62 341.97 + VAT
MPN:
RT-MAXT-28/540
Kod:
Producent:
RawlPlug
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.07% (27.03.2025)
Poprzednia cena:
420.92
Profesjonalne wiertło Turbodrill Rawlplug RT-MAXT-28/540 o średnicy 28 mm, długości roboczej 400 mm i całkowitej 540 mm. Wykonane ze stali 34CrNiMo6 i poddane obróbce cieplnej, zapewnia wyjątkową trwałość, odporność na skręcenia i wysoką wydajność podczas wiercenia w betonie zbrojonym, betonie, kamieniu naturalnym i cegle pełnej.
Cechy produktu
Typ: wiertło SDS Max Turbodrill Średnica: 28 mm Długość całkowita: 540 mm Długość robocza: 400 mm Materiał: stal 34CrNiMo6 Twardość po obróbce cieplnej: 52 HRC Konstrukcja: zoptymalizowana geometria dla osiowych i cylindrycznych otworów Certyfikat: SicherSafe – potwierdzający cylindryczność i osiowość otworów Ilość: 1 szt.
Zastosowanie
Korzyści
Dane techniczne
Ilość: 1 szt. Opakowanie: zawieszka plastikowa Średnica wiercenia: 28 mm Długość robocza: 400 mm Długość całkowita: 540 mm Indeks: RT-MAXT-28/540 EAN: 5906675416533