Korytko grzebieniowe samogasnące 100x100 szare z pokrywą PV UV ECS100100 /2m/
TIM SA
MPN:
ECS100100
Kod:
Producent:
ELETTROCANALI
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.01% (18.04.2026)
Poprzednia cena:
129.42
KORYTA GRZEBIENIOWE ECS
Korzyści płynące z zastosowania koryt Elettrocanali serii ECS
Porządek w szafach rozdzielczych i sterowniczych
Ochrona wiązki przewodów przed kurzem
Zamaskowanie kabli
Więcej miejsca w szafie lub rozdzielnicy na inne elementy
Akcesoria
Każde korytko ECS posiada w zestawie pokrywę
Do koryt można też dokupić dodatkowe pokrywy ECCR
Do korytek o szerokości 80mm / 100 mm / 120 mm / 150 mm można dokupić separatory ECSESG