Stycznik mocy 3P 40 A AC3 cewka 400 VAC 50/60 Hz BF4000A400
TIM SA
Stycznik mocy 3P 40 A AC3 cewka 400 VAC 50/60 Hz BF4000A400 RSS 429.34 429.34 349.06 + VAT
MPN:
BF4000A400
Kod:
Producent:
LOVATO ELECTRIC
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+5% (11.03.2026)
Poprzednia cena:
408.75
Stycznik mocy 3-polowy 70 A AC1, 40 A AC3
Cewka 400 VAC 50/60 Hz