Stycznik mocy 4P 115 A AC1 cewka 48 VAC 50/60 Hz BF80T4A048
TIM SA
Stycznik mocy 4P 115 A AC1 cewka 48 VAC 50/60 Hz BF80T4A048 RSS 1135.51 1135.51 923.18 + VAT
MPN:
BF80T4A048
Kod:
Producent:
LOVATO ELECTRIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+5% (11.03.2026)
Poprzednia cena:
Stycznik mocy 4-polowy 115 A AC1, 80 A AC3
Cewka 48 VAC 50/60 Hz