Stycznik mocy 3P 65 A AC3 cewka 110 VAC 50/60 Hz 0Z 0R BF6500A110
TIM SA
Stycznik mocy 3P 65 A AC3 cewka 110 VAC 50/60 Hz 0Z 0R BF6500A110 RSS 612.37 612.37 497.86 + VAT
MPN:
BF6500A110
Kod:
Producent:
LOVATO ELECTRIC
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+5% (11.03.2026)
Poprzednia cena:
582.63
Stycznik mocy 3-polowy 100 A AC1, 65 A AC3
Cewka 110 VAC 50/60 Hz