Wyłącznik silnikowy SM1P0040 z przyciskami 0,25-0,4A 100kA 400V SM1P0040
TIM SA
Wyłącznik silnikowy SM1P0040 z przyciskami 0,25-0,4A 100kA 400V SM1P0040 RSS 146.42 146.42 119.04 + VAT
MPN:
SM1P0040
Kod:
Producent:
LOVATO ELECTRIC
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+5% (11.03.2026)
Poprzednia cena:
138.79
Wyłączniki silnikowe SM1P… służą do sterowania i zabezpieczenia silników elektrycznych. Typ zabezpieczenia: zwarciowe i przeciążeniowe. Typ sterowania: Przyciski. Do 40A w obudowie o szerokości tylko 45mm. Odpowiednie do rozdzielnic modułowych. Blokada kłódką w pozycji OFF. Znamionowe napięcie izolacji Ui wg IEC: 690V. Znamionowe napięcie udarowe Uimp wg IEC: 6kV. Znamionowa częstotliwość wg IEC: 50/60Hz. Rozproszenie mocy na fazę: 0,7...3,3W. Wyzwalacz zwarciowy: maks. 13 x In. Klasa wyzwalacza: 10A. Wykrywanie zaniku fazy. Trwałość mechaniczna: 100 000 cykli. Trwałość elektryczna: 100 000 cykli. Montaż na szynie DIN 35mm (IEC/EN 60715). Pozycja montażowa: dowolna. Kategoria użytkowania wg IEC: A. Stopień ochrony wg IEC: IP20. Tworzywa sztuczne zgodne z EN 45545 (aplikacje kolejowe). Tworzywa sztuczne zgodne z IEC/EN 60335 (aplikacje gastronomiczne).