Przekaźnik interfejsowy 4P 6A 12V DC dioda tłumiąca, szerokość 15,5mm PIR4-012DC-00LD 854769
TIM SA
Przekaźnik interfejsowy 4P 6A 12V DC dioda tłumiąca, szerokość 15,5mm PIR4-012DC-00LD 854769 RSS 74.35 74.35 60.45 + VAT
MPN:
854769
Kod:
Producent:
RELPOL Żary
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.99% (03.02.2026)