Falownik 5,5kW 3x200-240V IP21 Altivar 630 ATV630U55M3
TIM SA
Falownik 5,5kW 3x200-240V IP21 Altivar 630 ATV630U55M3 RSS 7333.57 7333.57 5962.25 + VAT
MPN:
ATV630U55M3
Kod:
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.5% (24.03.2026)
Poprzednia cena:
Przemiennik częstotliwości Schneider Electric Altivar 630 o stopniu ochrony IP21 i wejściowym napięciu znamionowym od 200VAC do 240VAC może zasilać silniki synchroniczne i asynchroniczne o obciążalności do 25,4A. Ten Altivar 630 może być stosowany dla silników o mocy do 5,5kW/7,5KM do zastosowań wymagających niewielkiego przeciążenia (do 110%) oraz do 4,0kW/5,0KM w zastosowaniach wymagających znacznego przeciążenia (do 150%). Ten Altivar 630 został zaprojektowany specjalnie dla systemów ze zmiennym momentem o kwadratowej charakterysty ce obciążenia.