Zasilacz do Led 150W 12V DC 220-240V AC IP20 LD-ZAS150-NW
TIM SA
Zasilacz do Led 150W 12V DC 220-240V AC IP20 LD-ZAS150-NW RSS 83.92 83.92 68.23 + VAT
MPN:
LD-ZAS150-NW
Kod:
Producent:
GTV
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+19% (22.01.2026)
Poprzednia cena:
70.70
Opis produktu
Zasilacze o dużej mocy znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie do zasilenia jest wiele obwodów 12 V i nie chcemy korzystać z kilku mniejszych zasilaczy.
Metalowa, perforowana obudowa zapewnia efektywne, pasywne chłodzenie urządzenia.
Możliwość podłączenia wielu obwodów; Maksymalne obciążenie 150 W; Maksymalny prąd 12,5A; Pasywne chłodzenie powietrzem.