Ogranicznik przepięć dla systemów dwużyłowych 46V DC 0,7kA 1,2kV VF24-AC/DC 5097607
TIM SA
Ogranicznik przepięć dla systemów dwużyłowych 46V DC 0,7kA 1,2kV VF24-AC/DC 5097607 RSS 252.33 252.33 205.15 + VAT
MPN:
Kod:
Producent:
OBO Bettermann
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+5% (19.12.2024)
Poprzednia cena:
240.28
Ogranicznik przepięć dla systemów dwużyłowych 46V DC 0,7kA 1,2kV VF24-AC/DC 5097607 Ogranicznik przepięć VF24-AC/DC 5097607 to zabezpieczenie typu 3 przeznaczone do dwużyłowych układów zasilania DC (24 V nominalnie) z maksymalnym napięciem trwałej pracy do 46 V DC. Produkt stosuje się w rozdzielnicach z montażem na szynie DIN 35 mm w instalacjach automatyki i systemach sterowania. Cechy techniczne
Typ urządzenia: ogranicznik przepięć klasy Type 3 zgodny z normą EN 61643 Znamionowe napięcie DC: 24 V Maksymalne napięcie trwałej pracy DC: 46 V Znamionowy prąd wyładowczy (8/20) L–N: 0,7 kA Prąd znamionowy (In): 20 A Poziom ochrony (Up): około 1,2 kV Liczba biegunów: 1 (dwużyłowe połączenie ochronne) Montaż: szyna DIN 35 mm, szerokość modułu 17,5 mm Przyłącza przewodów: przewody elastyczne i sztywne 0,14–2,5 mm? Sygnalizacja: optyczny wskaźnik stanu urządzenia oraz styk do zdalnej sygnalizacji Filtr przeciwzakłóceniowy: brak Konstrukcja: kompaktowe wykonanie i materiały bezhalogenowe (wersje nowej generacji)
Zastosowanie
Ochrona obwodów sterowniczych 24 V DC w automatyce przemysłowej i maszynach Zabezpieczenie linii zasilania PLC, czujników i przetworników sygnału Systemy telemetrii i łącza dwużyłowe w instalacjach technicznych Montaż w rozdzielnicach i szafach sterowniczych na szynie DIN 35 mm