Moduł interfejsowy 27mm, 3P 10A 110V AC, styki AgNi, przycisk testowy, zaciski śrubowe, DIN 58.33.8.110.0060SPA
TIM SA
RSS
110.18
89.58 + VAT
- MPN:
- 58.33.8.110.0060SPA
- Kod:
- Producent:
- FINDER
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +2% (10.01.2026)