Przekaźnik półprzewodnikowy jednofazowy 24-265V AC 50A 20-280VAC/22-48VDC RM1A23A50
TIM SA
Przekaźnik półprzewodnikowy jednofazowy 24-265V AC 50A 20-280VAC/22-48VDC RM1A23A50 RSS 264.06 264.06 214.68 + VAT
MPN:
RM1A23A50
Kod:
Producent:
CARLO GAVAZZI
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.42% (02.05.2026)
Poprzednia cena:
262.95
Przekaźnik półprzewodnikowy RM1 jednofazowy jest specjalistycznym urządzeniem, które znajduje swoje zastosowanie w aplikacjach przemysłowych. Produkt posiada parę tyrystorów w obwodzie wyjściowym i załącza się w zerze napięcia. Przekaźnik pozwala na sterowanie obciążeniami rezystancyjnymi, indukcyjnymi oraz pojemnościowymi. Załączenie w przekaźniku następuje gdy napięcie przechodzi przez zero, a jego wyłączenie odbywa się gdy wartość prądu osiągnie zero. Co więcej, działanie przekaźnika jest sygnalizowane poprzez diodę LED. W urządzeniu znamionowy prąd obciążenia w kategorii AC-1 wynosi 50 A, a zakres pracy napięcia odbywa się w przedziale od 42 V do 265 V AC o częstotliwości od 45 Hz do 86 Hz. Z kolei, napięcie sterowania w przekaźniku półprzewodnikowym znajduje się w przedziale od 20 V do 280 V. Urządzenie zostało zaprojektowane przez polską firmę RELPOL, której wyroby są tworzone w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne i wyróżniają się długą i niezawodną pracą.