Przekaźnikowy moduł sprzęgający 15,8mm, 2P 8A 110V AC, styki AgNi, zaciski śrubowe, szyna DIN 48.52.8.110.0060SMA
TIM SA
RSS
86.38
70.23 + VAT
- MPN:
- 48.52.8.110.0060SMA
- Kod:
- Producent:
- FINDER
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +2% (10.01.2026)