Stycznik mocy 3P 12A AC3 cewka 220VDC 0Z 1R BF1201D220
TIM SA
Stycznik mocy 3P 12A AC3 cewka 220VDC 0Z 1R BF1201D220 RSS 220.39 220.39 179.18 + VAT
MPN:
BF1201D220
Kod:
Producent:
LOVATO ELECTRIC
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+5% (12.03.2026)
Poprzednia cena:
209.72
Stycznik mocy 3 polowy 12A AC3, 28A AC1
Wbudowany zestyk pomocniczy 1R
Cewka 220VDC