Simon 10 Gniazdo pojedyncze SCHUKO z uszczelką z przesłonami klapką trans. białe 16A 250V IP44 CGSZ1BZ.01/11A
TIM SA
RSS
16.96
13.79 + VAT
- MPN:
- CGSZ1BZ.01/11A
- Kod:
- Producent:
- Kontakt-Simon
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +4.05% (25.03.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla cgsz1bz
Gniazdo pojedyncze SCHUKO z uszczelką z przesłonami klapką trans białe 16A Ekonomiczna forma Simon 10 to ekonomiczna seria modułowa dla inwestycji, na których zróżnicowana kolorystyka nie jest wymagana. Dwa podstawowe kolory: biały i kremowy oraz pełen przekrój asortymentu łączników i gniazd pozwolą na kompleksowe wyposażenie każdego mieszkania lub biura. Elementem wyróżniającym tę serię jest nieprzewodzący prądu mostek wykonany z wysokiej jakości tworzywa zapewniającego trwałość i elastyczność oraz bezpieczeństwo podczas prac montażowych. Dane techniczne produktu znamionowe napięcie pracy 250 V, prąd znamionowy 16 A, wykonane z tworzywa sztucznego, PC, bezhalogenowego, zakres częstotliwości 50‑60 Hz, model z bolcem uziemiający, mocowane na pazurki i śrubę, zacisk śrubowy, stopień ochrony IP44. Rozwiązania i możliwości Czterostopniowe zatrzaski Na każdej ramce zapewniają równe przyleganie ramek nawet do nierównych ścian. Również zamontowanie w puszkach do ścian karton-gips nie powoduje odstawania osprzętu Simon 10 od ściany Elementy bazujące o nowoczesnym kształcie Łączą produkty w zestawy wielokrotne oraz zapobiegają ich rozsuwaniu się podczas montażu. Możliwość zdjęcia ramki bez demontażu pokrywy lub klawisza Każdy moduł łącznika / przycisku przygotowany jest do wersji IP44, wystarczy dołożyć uszczelkę. Wzmocnione mocowanie przewodów elektrycznych zapewnia profilowany zacisk dociskający przewód do szyn prądowych Osłona szyn prądowych minimalizuje ryzyko porażenia prądem nawet po zdjęciu pokryw gniazd. Niewielka głębokość korpusu gniazda podwójnego sprawia, że zajmuje on w puszce instalacyjnej tylko 11 mm. Mocno rozpierające łapki pozwalają na pewne zamocowanie modułu w puszce. Zagłębienie w korpusie Zagłębienie gniazda podwójnego utrzymuje przewody z dala od łapek, eliminując ryzyko ich przycięcia. Przewody po podłączeniu chowają się w zagłębieniu, nie odkształcają się i nie wychodzą na boki. Masywny i elastyczny mostek O grubości aż 4 mm wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Ściśle przylega do ściany, wygięty wraca do kształtu pierwotnego, chroni przed przypadkowym porażeniem – nie przewodzi prądu. Podłączenie przewodów z tyłu W mechanizmie gniazda podwójnego niweluje konieczność gięcia przewodów oraz daje możliwość podłączenia nawet bardzo krótkich przewodów.