Falownik Altivar 212 HVAC 3~400VAC 4,0kW IP55 ATV212WU40N4
TIM SA
Falownik Altivar 212 HVAC 3~400VAC 4,0kW IP55 ATV212WU40N4 RSS 5262.19 5262.19 4278.20 + VAT
MPN:
ATV212WU40N4
Kod:
Producent:
SCHNEIDER
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.5% (25.03.2026)
Poprzednia cena:
Altivar 212 HVAC 3~400VAC 4,0kW IP55. rodzina produktów: Altivar 212 - typ produktu: przemiennik częstotliwości - opis skrócony: ATV212 - przeznaczenie urządzenia: silniki asynchroniczne - Wersja urządzenia: z radiatorem - liczba faz w sieci: 3 fazy - graniczne napięcie zasilające: 323...528 V - częstotliwość sieci: 47.5...63 Hz - filtr EMC: klasa C2 filtr EMC wbudowany - Prąd liniowy: 6.4 A dla 480 V, 8.1 A dla 380 V. Zalety: Zarządzanie scentralizowane techniczne Natychmiastowy podgląd zużycia energii. Wykrywanie awarii na szybką interwencję: pęknięcia pasa, pompa z systemem niewydolność suche, fazy, uszkodzenie zasilania, itp Konserwacja zapobiegawcza dla redukcji kosztów i optymalizacji wyposażenie: alarm błędu, czas pracy itp Podłączenie do budowy sieci nadzoru przy użyciu wbudowanych protokołów. Narzędzia do montażu, parametering i oglądania instalacji zdalnego terminala graficznego (w 6 językach, multi-ładowarki, Bluetooth i SoMove Mobile). Kompaktowy rozmiar. Prosta konserwacja. Skierowany na ochronę Ciągłość usług zapewniona. Dedykowane funkcje serii budynek"" (tryb ognia, zarejestruj monitorowania, funkcja ochrony mechanicznej, itp Zintegrowany filtr EMC, antiharmonic technologii (THDI ~ 30%). Zarządzanie scentralizowane techniczne Natychmiastowy podgląd zużycia energii. Wykrywanie awarii na szybką interwencję: pęknięcia pasa, pompa z systemem niewydolność suche, fazy, uszkodzenie zasilania, itp Konserwacja zapobiegawcza dla redukcji kosztów i optymalizacji wyposażenie: alarm błędu, czas pracy itp Podłączenie do budowy sieci nadzoru przy użyciu wbudowanych protokołów. łatwość obsługi Narzędzia do montażu, parametering i oglądania instalacji zdalnego terminala graficznego (w 6 językach, multi-ładowarki, Bluetooth i SoMove Mobile). Kompaktowy rozmiar. Prosta konserwacja. Centred sprawie ochrony Ciągłość usług zapewniona. Dedykowane funkcje serii ""budynek"" (tryb ognia, zarejestruj monitorowania, funkcja ochrony mechanicznej, itp Zintegrowany filtr EMC, antiharmonic technologii (THDI ~ 30%). .. Zastosowanie: Wentylacja: Mniej hałasu (airdraulic hałas, hałas silnika, itp). Wykrywanie uszkodzenia podzespołów skrzyni biegów. Oddymianie: wymuszony start z hamowaniem na uszkodzenia. Automatyczny restart. Umożliwia zarządzanie rejestru. Ogrzewanie i klimatyzacja: Optymalizacja sterowania w przetwórstwie płynu. Zastosowanie regulatora PID (temperatura, szybkość przepływu, ciśnienie, itp). Regulowane natężenie przepływu dla lepszego zarządzania energią. Tłumienie rezonansu mechanicznego. Pompowanie: Detekcja utraty obciążenia / przeciążenia, pompa pracuje na sucho. Konfiguracja multi-silnik. Ograniczenie czasu eksploatacji przy niskiej prędkości. Uśpienia / funkcja Wake. Tłumienie wzrost ciśnienia w celu przedłużenia żywotności instalacji. ..""