TeSys Deca Stycznik 4 bieguny I=60A AC-1 styki 4 Z napięcie cewki 42V AC LC1DT60AD7
TIM SA
TeSys Deca Stycznik 4 bieguny I=60A AC-1 styki 4 Z napięcie cewki 42V AC LC1DT60AD7 RSS 1379.78 1379.78 1121.77 + VAT
MPN:
LC1DT60AD7
Zmiana ceny:
+10% (25.03.2026)
Poprzednia cena:
Stycznik mocy TeSys D AC1 60A 4P 1NO 1NC cewka 42VAC zaciski EVK skrzynkowe TeSys Deca LC1DT60AD7
Stycznik mocy TeSys D AC1 60A 4P 1NO 1NC cewka 42VAC zaciski EVK skrzynkowe Parametry:
Znamionowy prąd łączeniowy [Ie] 60 A dla
25 A dla -->
Znamionowe napięcie łączeniowe [Ue]
prąd przemienny AC 25...400 Hz
Napięcie sterowania cewki [Uc] 42 V prąd przemienny AC 50/60 Hz
Główne cechy styczników TeSys Deca
Wbudowane styki pomocnicze Styki pomocnicze NO+NC w standardzie lustrzanym pozwalają na bezpośrednie zastosowanie stycznika w obwodac bezpieczeństwa zgodnie z normą IEC. Styki pomocnicze dostosowane są do sygnałów od 1mA - bezpośrednio z PLC
Najczęściej zadawane pytania
2. Jaka jest różnica między cewką BD a BL w styczniku z serii Tesys D? Obie cewki BD oraz BL są na napięcie sterowania 24V DC. Nowa cewka BL cechuje się mniejszym poborem mocy niż wersja tradycyjna BD (tylko 100 mA). W stycznikach z cewką BL nie ma możliwości zamontowania styków pomocniczych 4 torowych takich jak: LADN22.
3. Jaka jest różnica między cewką P7 a P5 w styczniku z serii Tesys D? Cewki P7 oraz P5 produktowane są na napięcie sterowania 230V AC. Nowa cewka P5 przeznaczona jest na nasz lokalny rynek ze względu na częstotliwość pracy, która wynosi 50 Hz. Cewka o symbolu P5 nie jest zalecana do stosowania na rynku amerykańskim oraz na rynku morskim.