TeSys Deca Stycznik 4 bieguny I=20A AC-1 styki 4 Z napięcie cewki 110 V DC LC1DT20FD
TIM SA
TeSys Deca Stycznik 4 bieguny I=20A AC-1 styki 4 Z napięcie cewki 110 V DC LC1DT20FD RSS 432.39 432.39 351.54 + VAT
MPN:
LC1DT20FD
Zmiana ceny:
+10% (25.03.2026)
Poprzednia cena:
393.10
Stycznik mocy TeSys D AC1 20A 4P 1NO 1NC cewka 110VDC zaciski skrzynkowe TeSys Deca LC1DT20FD
Stycznik mocy TeSys D AC1 20A 4P 1NO 1NC cewka 110VDC zaciski skrzynkowe Parametry:
Znamionowy prąd łączeniowy [Ie] 20 A dla
25 A dla -->
Znamionowe napięcie łączeniowe [Ue]
prąd przemienny AC 25...400 Hz
Napięcie sterowania cewki [Uc] 110 V prąd stały DC
Główne cechy styczników TeSys Deca
Wbudowane styki pomocnicze Styki pomocnicze NO+NC w standardzie lustrzanym pozwalają na bezpośrednie zastosowanie stycznika w obwodac bezpieczeństwa zgodnie z normą IEC. Styki pomocnicze dostosowane są do sygnałów od 1mA - bezpośrednio z PLC
Najczęściej zadawane pytania
2. Jaka jest różnica między cewką BD a BL w styczniku z serii Tesys D? Obie cewki BD oraz BL są na napięcie sterowania 24V DC. Nowa cewka BL cechuje się mniejszym poborem mocy niż wersja tradycyjna BD (tylko 100 mA). W stycznikach z cewką BL nie ma możliwości zamontowania styków pomocniczych 4 torowych takich jak: LADN22.
3. Jaka jest różnica między cewką P7 a P5 w styczniku z serii Tesys D? Cewki P7 oraz P5 produktowane są na napięcie sterowania 230V AC. Nowa cewka P5 przeznaczona jest na nasz lokalny rynek ze względu na częstotliwość pracy, która wynosi 50 Hz. Cewka o symbolu P5 nie jest zalecana do stosowania na rynku amerykańskim oraz na rynku morskim.