Przemiennik Altivar 12, 0,18kW 1~120VAC Modbus ATV12H018F1
TIM SA
Przemiennik Altivar 12, 0,18kW 1~120VAC Modbus ATV12H018F1 RSS 1001.18 1001.18 813.97 + VAT
MPN:
ATV12H018F1
Kod:
Producent:
SCHNEIDER
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.5% (25.03.2026)
Poprzednia cena:
958.07
Przejdź do ikon Przejdź do opisu
Przejdź do filmów Przejdź do funkcji
Funkcjonalna konstrukcja Altivar 12 to kompaktowy przemiennik częstotliwości przeznaczony do sterowania trójfazowymi silnikami asynchronicznymi o mocach od 0,18 kW do 4 kW. Urządzenie wyróżnia się prostą instalacją i uruchomieniem w trybie „Plug & Play”. Zostało zaprojektowane z myślą o niezawodności i intuicyjnej obsłudze, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla producentów maszyn oraz instalatorów poszukujących małego, uniwersalnego napędu.
Funkcjonalna konstrukcja
Altivar 12 to kompaktowy przemiennik częstotliwości przeznaczony do sterowania trójfazowymi silnikami asynchronicznymi o mocach od 0,18 kW do 4 kW. Urządzenie wyróżnia się prostą instalacją i uruchomieniem w trybie „Plug & Play”. Zostało zaprojektowane z myślą o niezawodności i intuicyjnej obsłudze, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla producentów maszyn oraz instalatorów poszukujących małego, uniwersalnego napędu.