Przemiennik Altivar 12, 0,75kW 3~240VAC Modbus ATV12P075M3
TIM SA
Przemiennik Altivar 12, 0,75kW 3~240VAC Modbus ATV12P075M3 RSS 1371.18 1371.18 1114.78 + VAT
MPN:
ATV12P075M3
Kod:
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.5% (26.03.2026)
Poprzednia cena:
Przejdź do ikon Przejdź do opisu
Przejdź do filmów Przejdź do funkcji
Funkcjonalna konstrukcja Altivar 12 to kompaktowy przemiennik częstotliwości przeznaczony do sterowania trójfazowymi silnikami asynchronicznymi o mocach od 0,18 kW do 4 kW. Urządzenie wyróżnia się prostą instalacją i uruchomieniem w trybie „Plug & Play”. Zostało zaprojektowane z myślą o niezawodności i intuicyjnej obsłudze, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla producentów maszyn oraz instalatorów poszukujących małego, uniwersalnego napędu.
Funkcjonalna konstrukcja
Altivar 12 to kompaktowy przemiennik częstotliwości przeznaczony do sterowania trójfazowymi silnikami asynchronicznymi o mocach od 0,18 kW do 4 kW. Urządzenie wyróżnia się prostą instalacją i uruchomieniem w trybie „Plug & Play”. Zostało zaprojektowane z myślą o niezawodności i intuicyjnej obsłudze, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla producentów maszyn oraz instalatorów poszukujących małego, uniwersalnego napędu.