Zasilacz impulsowy STEP 100-240V AC/24V DC 60W 2,5A STEP-PS/ 1AC/24DC/2.5 (modułowy) 2868651
TIM SA
Zasilacz impulsowy STEP 100-240V AC/24V DC 60W 2,5A STEP-PS/ 1AC/24DC/2.5 (modułowy) 2868651 RSS 338.63 338.63 275.31 + VAT
MPN:
Kod:
Producent:
PHOENIX CONTACT
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.71% (11.01.2026)
Poprzednia cena:
332.95
Zasilacz STEP POWER taktowany w obwodzie pierwotnym do montażu na szynie nośnej, wejście: 1-fazowe, wyjście: 24 V DC/2,5 A