Zasilacz impulsowy 100-240V AC/24V DC 240W 10A QUINT-PS/1AC/24DC/10 2866763
TIM SA
Zasilacz impulsowy 100-240V AC/24V DC 240W 10A QUINT-PS/1AC/24DC/10 2866763 RSS 1519.47 1519.47 1235.34 + VAT
MPN:
Kod:
Producent:
PHOENIX CONTACT
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.5% (11.01.2026)
Poprzednia cena:
Zasilacze taktowane w obwodzie pierwotnym, QUINT POWER, Przyłącze śrubowe, Montaż na szynie montażowej, SFB Technology (Selective Fuse Breaking), wejście: 1-fazowy, wyjście: 24 V DC / 10 A