Zasilacz impulsowy 100-240V AC/24V DC 480W 20A (modułowy) TRIO-PS/1AC/24DC/20 2866381
TIM SA
Zasilacz impulsowy 100-240V AC/24V DC 480W 20A (modułowy) TRIO-PS/1AC/24DC/20 2866381 RSS 1460.65 1460.65 1187.52 + VAT
MPN:
Kod:
1131-131AA-PX006
Producent:
PHOENIX CONTACT
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+12% (11.01.2026)
Poprzednia cena:
Zasilacz TRIO POWER taktowany w obwodzie pierwotnym do montażu na szynie nośnej, wejście: 1-fazowe, wyjście: 24 V DC/20 A