Przekaźnik półprzewodnikowy interfejsowy 1Z 0,75A wej 24V DC/ wyj 24-253V AC PLC-OSC-24DC/230AC/1/ACT 2967947
TIM SA
Przekaźnik półprzewodnikowy interfejsowy 1Z 0,75A wej 24V DC/ wyj 24-253V AC PLC-OSC-24DC/230AC/1/ACT 2967947 RSS 135.52 135.52 110.18 + VAT
MPN:
Kod:
Producent:
PHOENIX CONTACT
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.81% (11.01.2026)
Poprzednia cena:
129.30
PLC-INTERFACE do funkcji wyjściowych, składający się ze złączki gniazdowej PLC-BSC.../ACT z połączeniem śrubowym i wtykowym miniaturowym przekaźnikiem półprzewodnikowym, do montażu na szynie nośnej NS 35/7,5, 1 zestyk zwierny, wejście: 24 V DC, wyjście: 24 ... 253 V AC/0,75 A