Kołek ramowy Rawlplug R-FF1-N-10K240, do mocowania półek, ram, uchwytów 10×240 mm
TIM SA
Kołek ramowy Rawlplug R-FF1-N-10K240, do mocowania półek, ram, uchwytów 10×240 mm RSS 165.99 165.99 134.95 + VAT
MPN:
R-FF1-N-10K240
Kod:
Producent:
RawlPlug
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+8% (20.04.2026)
Poprzednia cena:
153.69
Wymiary 10×240 mm – do głębokiego montażu elementów konstrukcyjnych Wkręt ocynkowany z sześciokątnym łbem – łatwe osadzanie i lepsza ochrona antykorozyjna Trwała koszulka z tworzywa – skuteczne osadzenie w podłożach pełnych i pustakach Wieloosiowy rozpór – solidne zamocowanie w różnych typach podłoży Certyfikacja ETA – potwierdzona jakość i bezpieczeństwo w kategoriach A, B, C, D
Zastosowanie
Produkt idealny do:
Cechy i zalety
Dane techniczne
Średnica kołka: 10 mm Długość kołka: 240 mm Średnica wkręta: 7 mm Długość wkręta: 249 mm Gniazdo: T40 Klucz: 13 mm Maks. grubość elementu mocowanego: 170 mm Opakowanie: kartonowe, 25 szt. EAN: 5906675019307
Sposób użycia / montażu
Wywierć otwór o średnicy 10 mm i odpowiedniej głębokości. Oczyść go z pyłu, najlepiej przez czterokrotne przedmuchanie. Umieść kołek w otworze przez mocowany element i dobij go młotkiem do momentu całkowitego osadzenia. Dokręć wkręt końcówką T40 lub nasadką sześciokątną (klucz 13 mm), aż do uzyskania trwałego zakotwienia. Upewnij się, że strefa rozpierająca znajduje się w całości w podłożu nośnym.