Przekaźnik kompletny serii PT 24V DC styki 4P moduł LED czerwony przył. śrubowe LZS:PT5A5L24
TIM SA
Przekaźnik kompletny serii PT 24V DC styki 4P moduł LED czerwony przył. śrubowe LZS:PT5A5L24 RSS 70.96 70.96 57.69 + VAT
MPN:
LZS:PT5A5L24
Kod:
Producent:
SIEMENS
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.15% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
70.15
Przekaźnik przemysłowy służy do sprzęgania sygnałów oraz zapewnia dopasowanie wymiennych sygnałów między urządzeniem wejścia/wyjścia oraz sterownikiem. Urządzenie znajduje zastosowanie w silnikach w przemyśle procesowym lub w maszynach w sytuacjach awaryjnych. Powyższe urządzenie pracuje przy stałym napięciu sterowania, natomiast napęd jego jest spolaryzowany. Przekaźnik posiada 4 bieguny, jest kompletny wraz z gniazdem. Jego szerokość wynosi 28 mm, wysokość 72 mm, a głębokość 74 mm. Aparat ma cztery styki przełączne, które są pojedyncze. Znamionowe napięcie sterowania w tym urządzeniu dochodzi do 24 V. Do obwodu głównego podłączymy go przy pomocy połączenia śrubowego. Tryb przełączania napędu w tym urządzeniu jest monostabilny. Przekaźnik nie posiada odłączalnych zacisków, nie ma również wymuszonego prowadzenia styków. Producentem serii jest Siemens, który jest liderem w swojej branży. Na światowym rynku istnieje ponad 160 lat, na polskim już ponad 130.