Zasilacz stabilizowany 85-264VAC/24VDC 2,5A SIMATIC S7-1200 ATEX EX II PM1207 6EP1332-1SH71
TIM SA
Zasilacz stabilizowany 85-264VAC/24VDC 2,5A SIMATIC S7-1200 ATEX EX II PM1207 6EP1332-1SH71 RSS 452.31 452.31 367.73 + VAT
MPN:
6EP1332-1SH71
Kod:
Producent:
SIEMENS
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.57% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
449.74
Zasilacze SITOP SIMATIC design
Zasilacze SITOP w konstrukcji SIMATIC
Optymalne zasilanie dla SIMATIC S7 i nie tylko
Zasilacze przemysłowe do Twoich aplikacji
Zasilacze SITOP dedykowane dla SIMATIC
Zasilacze SIMATIC idealnie integrują się z PLC pod względem wyglądu i funkcjonalności. Rezerwy mocy i rozruch spełniają wymagania sterowników, a opcje montażu obu komponentów są ujednolicone. Dzięki temu kontroler i zasilacz są doskonale dopasowane, a urządzenia SITOP w wersji SIMATIC niezawodnie zasilają także dodatkowe odbiorniki napięciem 24 V.
Warianty urządzeń SITOP w konstrukcji SIMATIC
SIMATIC S7-1500 design Zasilacze 1-fazowe 24 V DC (PM 1507): 3 A, 8 A
SIMATIC S7-1200 design Zasilacz 1-fazowy 24 V DC (PM 1207): 2,5 A
SIMATIC S7-300 design Zasilacze 1-fazowe 24 V DC (PS 305, PS 307): 2 A, 5 A, 10 A
SIMATIC ET200SP Zasilacze 1-fazowe 24 V DC: 5 A, 10 A
SIMATIC ET200pro Zasilacz 3-fazowy 24 V DC: 8 A
Poznaj zalety SITOP w konstrukcji SIMATIC
Perfekcyjna integracja z systemami SIMATIC
Wszechstronne zastosowanie
Wysoka niezawodność
Zasilacze SITOP zapewniają niezawodne zasilanie napięciem 24 V, co jest kluczowe dla stabilności systemów automatyki. Ponadto, posiadają rezerwy mocy i funkcje łagodnego uruchamiania, które spełniają specyficzne wymagania kontrolerów.