Stycznik mocy 45A 24V AC CEM25.00-24V-50/60Hz 004645100
TIM SA
Stycznik mocy 45A 24V AC CEM25.00-24V-50/60Hz 004645100 RSS 153.20 153.20 124.55 + VAT
Zmiana ceny:
+3.01% (17.02.2026)
Poprzednia cena:
148.73
Niezawodne i sprawdzone styczniki powietrzne CEM
Styczniki serii CEM służą do zdalnego załączania i wyłączania silników elektrycznych oraz innych odbiorników energii elektrycznej o mocy do 560 kW (dla U=400 V kat. AC3). Dzięki dostępnym akcesoriom w postaci m.in. blokad mechanicznych, styczniki CEM znajdują zastosowanie również w układach przełączania zasilania (SZR), układach gwiazda-trójkąt i nawrotnych. Występują w różnych wielkościach gabarytowych w zależności od prądu znamionowego.